Úvod » Aktuality

Hokejově jazykový kemp

publikováno 30.11.2015

Jen předávám info obdrženou z klubu....

Vážení hráči, rodiče, trenéři a funkcionáři

Jménem Elite Hockey Group si Vás tímto dovolujeme pozvat na další ročník hokejově jazykového kempu v Brně, který se opět bude konat ve Sportcentru Lužánky.

V průběhu letošního kempu budou hráči rozděleni do čtyřech  kategorií:

1. rok narození 1996 - 1998

2. rok narození 1999 – 2001

3.  rok narození 2002 – 2004

4. dívky

Termín pro všechny kategori je od 3.7.2016 do 9.7.2016.

Kemp bude jako v minulých ročnících zaměřen na skloubení sportu se vzděláním, jmenovitě anglického jazyka. Lekce budou vedeny zkušeným lektorem a rodilým mluvčím Chrisem Barickmanem - http://www.chrisbarickman.com/. Celkový objem výuky je 15 hodin v učebnách, ale díky tomu, že kemp probíhá plně pod vedením zahraničních trenérů, jsou hráči nuceni anglický jazyk používat nepřetržitě.

Hokejová příprava se bude zaměřovat na techniku bruslení,střelbu,přihrávku,vedení kotouče,krytí kotouče, útočnou-obrannou činnost jednotlivce  a rozšíření obzoru o poznatky hokejových škol severní Ameriky a Švédska. Během 7 dnů absolvují hráči 12 hodin tréninků na ledě a 10 hodin suché přípravy zaměřené zejména na gymnastickou průpravu, balanční cvičení, agility, odrazovou sílu, core trénink a v neposlední řadě osvěta na velmi důležitou, ale často opomíjenou  regeneraci. Novinkou letošního ročníku je také účast scoutu z kanadsko amerických středních škol a juniorských soutěží. Jako bonus je pro naše hráče připraveno fitness odpoledne, které bude probíhat pod vedením bývalého reprezentanta ČR Roberta Kántora v jeho fitness centru = www.kantorfitness.cz.

Cena kempu je 11.990 Kč, při registraci a platbě zálohy do 31.12.2015 je cena 10.990 Kč. Pro hráče, kteří se zúčastnili minulých ročníků je cena 10.990 Kč, při registraci a platbě do 31.12.2015 je cena 10.490 Kč. V ceně je zahrnuto: hokejový program, ubytování a strava (snídaně, oběd, večeře), lekce anglického jazyka, tričko a dres campu, video a fotodokumentace z průběhu campu, pitný režim a ovoce v průběhu celého campu . Pro hráče z Brna a blízkého okolí je cena bez ubytování, snídaně a večeře  ponížena o 1500 CZK.

V případě Vašeho zájmu registraci provádějte přímo na stránkách Elite Hockey Group, www.ehgroup.cz v sekci REGISTRACE, která je umístěna v pravém horním rohu stránek pod záložkou kontakty. V případě dotazů či potíží při registraci se na nás neváhejte obrátit.

Pro ji‎ž zaregistrované, platbu zálohy 4000 CZK prosím provádějte na účet Elite Hockey Group s.r.o. 2700623686/2010, jako variabilní symbol uvádějte datum narození hráče ve tvaru dd.mm.rr a do zprávy pro příjemce uvaďte celé jméno hráče. Přijetí platby Vám bude emailem potvrzeno.

Detalní informace o přesném času nástupu, seznam potřebných věcí atd. bude hráčům rozeslán během prvního týdne měsíce června.

Děkujeme Vám za čas, který jste věnovali tomuto emailu a těšíme se na Vaši účast.

Za Elite Hockey Group

Ing. Petra Kosková