Úvod » Aktuality

Utkání Kralupy - Neratovice

publikováno 01.12.2015

LETÁK

Dobrý večer, vážení trenéři, vedoucí týmů,

na sobotu 12. prosince 2015 jsme připravili slavnostnější průběh velkého regionálního derby mezi týmy HK Kralupy a HC Buldoci Neratovice:

1. od 16.45 hod proběhne exhibiční utkání Výběru Michala Broše a přátel kralupského hokeje proti Výběru Martina Chabady a přátelům neratovického hokeje;
  1. před zahájením hokejového derby zazní živě, v podání sólisty opery Národního divadla, pana Františka Zahradníčka, česká státní hymna;
  1. proběhne slavnostní buly hokejového derby;
  1. v druhé přestávce hokejového derby proběhne předání dobrovolných darů a výtěžku na vstupném Dětskému domovu v Kralupech na vánoční dárky;
  1. ve 20.30 hod začne v Hotelu Sport I. společenský hokejový večer, kterým bychom rádi zahájili pravidelná neformální setkávání všech, kteří mají ke kralupskému hokeji vztah. Ať byli hráči klubu v dětství, mládí, nebo byli či jsou trenéry klubu, nebo se podíleli na činnosti klubu v minulosti nebo se podílí na činnosti nyní, nebo jsou rodiči současných hráčů klubu. Samozřejmě vždy včetně partnerek či partnerů, manželek či manželů. Postupem času bychom mohli z tohoto setkání vybudovat třeba takovou velkou předvánoční hokejovou besídku, nebo třeba ples.

Pojďte za písničkou J. Účast je dobrovolně povinná J.

Veškeré podrobnosti k akci najdete v příloze!

Prosím Vás o distribuci informací a plakátu v rámci Vašich kategorií či kamkoliv jinam. Věřím, že si užijeme příjemný hokejový předvánoční podvečer. Kralupskému áčku se daří, a tak i pro děti bude určitě zážitek vidět hokej dospělých a můžeme připravit patřičnou podporu i z hlediště.

Dobrý den,

dovoluji si ještě doplnit dvě důležité informace:

1. na exhibiční utkání se organizátorům podařilo dnes v ranních hodinách (vzhledem k mezikontinentálnímu časovému posunu) domluvit, že toto utkání bude rozhodovat osobně slavný rozhodčí - Bill McCreary (více zde: http://oh.idnes.cz/sudi-s-knirem-ktery-v-naganu-piskal-cechy-na-pocity-hracu-dat-nemuzu-1ps-/zoh-vancouver-2010.aspx?c=A100222_115108_zoh-hokej_pes).

Ano, tento známý rozhodčí obnovuje kariéru jen na tento zápas.

1. pro případ, že byste se před společenským večer chtěli ještě posilnit, je nám k dispozici restaurace Hotelu Sport, z které se následně přesuneme do Vinárny Hotelu Sport na I. společenský večer.

Těším se na viděnou!

Libor Štajer